V lokalitě Neratovice se nachází celkem 5 pizzerii » Zobrazit všechny
Kebab House & Pizza

4
Přidat recenzi

Prosím přihláste se
avatar
 
4 Počet hodnocení
0 Počet komentářů
0 Odběratelů
 
Hodnocení s nejvíce reakcemi
Vlákno s nejvíce reakcemi
4 Autoři hodnocení
MirkaVašekPetr BuchtelaTereza243 Poslední autoři hodnocení
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Mirka
Návštěvník
Mirka
Hodnocení :
     

Dnes jsem v půl 8 byla pro kebaby a pizzu a co to my bylo dáno za pizzu by se měli stydět ..brala jsem Hawaii a to co mi bylo dáno to byl doslova hnus q za to sem platila 140kc celkem k pláči na pizze 2platky šunky rozdělené na půl a cca 10kousku ananasu hrůza..co se to tam mění jde to od 10 k 5..smutné ..chodily sme rádi když pizzu dělali pánové co tam byly ale toto je pro ostudu…pizzu už nikdy víc hodne špatný

Vašek
Návštěvník
Vašek
Hodnocení :
     

Dnes jsme tam byli po delší době a místo masa v donerru, bylo nějaké nechutné těsto smíchané s kořením aby to jako maso chutnalo, nikdo to nechtěl, také jsme to vyhodili, navíc jsem si k tomu obědnal hranolky za 30kč a místo nich mezitím podali jakýsi zákusek, že je to novinka a pak se tvářili že to bylo místo těch hranolek, asi aby je nemuseli dělat, jelikož tam nikdo krom nás nebyl. Nedivím se, už tam nikdy nepůjdem. Dejte si na ně pozor, jestli můžu poradit.

Petr Buchtela
Návštěvník
Petr Buchtela
Hodnocení :
     

Už to šidí, dříve jsem tam chodil rád na kebab – teď naposledy tam dali nějaké staré maso, nedalo se to jíst, asi se ho chtěli zbavit, celé jsem to vyhodil – velké zklamání..

Tereza243
Uživatel
Tereza243
Hodnocení :
     

Dříve to byla moje oblíbená pizzerie v okresu Mělník ale teď jsem zde byla po delší době a tak špatnou pizzu jsem dlouho nejedla.
Nejlevnější sýr byl na pizze a to těsto už nebylo tak lahodné

IMG_20181219_160731.jpg