Často kladené dotazy

Sepsali jsme odpovědi, na vámi nejčastěji kladené dotazy:

  • Jak najdu pizzerii ve svém okolí?
  • Jak zjistím, zda pizzerie nabízí rozvoz?
  • Jak mohu objednat pizzu?
  • Jak mohu přidat hodnocení pizzerie?
  • Údaje uvedené na stránce jsou zastaralé

Pokud mezi nimi nenajdete odpověď na Vaši otázku, napište nám pomocí kontaktního formuláře.

 

faq pizza

Jak najdu pizzerii ve svém okolí?

Je to jednoduché. Můžete použít pole pro vyhledávání, které je umístěno v horní části na každé stránce. Do vyhledávání můžete zadat název pizzerie nebo lokalitu, ve které chcete pizzerii vyhledat. Můžete použít i mapu pizzerii, kde najdete abecedně seřazeny všechna města, ve kterých se nacházejí pizzerie.

 

Jak zjistím, zda pizzerie nabízí i rozvoz?

U každé pizzerie je uvedeno, zda nabízí možnost rozvozu nebo ne. V případě, že si daná pizzerie účtuje za rozvoz poplatek, je u rozvozu uvedeno Ano (za poplatek). V případě, že pizzerie nabízí rozvoz zdarma, je u rozvozu uvedeno Ano (zdarma). Rozvoz zdarma se většinou vztahuje pouze na blízké okolí pizzerie a může být podmíněn minimální hodnotou objednávky. Doporučujeme proto tuto informaci při objednávce ověřit.

 

Jak mohu objednat pizzu?

Pizzu je možné objednat telefonicky přes telefonní číslo, které je uvedeno u každé pizzérie. Před voláním si zkontrolujte aktuální otevírací dobu pizzérie. Některé pizzerie už nepřijímají objednávky 30 minut před zavírací dobou.

 

Jak mohu přidat hodnocení pizzerie?

U každé pizzerie v naší databázi je možné přidat hodnocení. Formulář pro přidání hodnocení je umístěn dole, na stránce dané pizzérie. Obsahuje pole s hvězdičkami (1 hvězdička = nejhorší, 5 hvězdiček = nejlepší) textové pole a k hodnocení je možné připojit i fotografii. Pro odeslání hodnocení není nutná registrace.

 

Údaje uvedené na stránce jsou zastaralé

Pokud jste u některé pizzerie našli neaktuální údaje (nesprávná otevírací doba, nefunkční telefonní číslo, nefunkční webová adresa, neaktuální ceny, …), budeme velmi rádi, když nás na to upozorníte pomocí kontaktního formuláře a údaje ověříme a aktualizujeme.