Byli jsme v Praze ochutnat pizzu za 5 Kč

Ptáte se, jak to asi dopadne, když v Praze otevírá nová pizzerie a připraví si uvítací promo akci za šílenou cenu? Vybrali jsme se to zjistit za Vás.

 

Trojúhelník pizze za 5 Kč

Přijd na ochutnávku Pizzy z pravých italských surovin, kus pizzy jen za 5 kč. Na tento slogan lákala Hot pizza tisíce pražských zákazníků na svou otevírací akci v období 14.3. od 11:00 až do 15.3. do 18:00. Využili jsme hned první den na to, abychom Vám přiblížili, jak to vypadalo na místě. Na pizzu jsme se vybrali v 16:20, kdy už ve frontě čekalo asi 10 lidí. Po 5 minutách čekání kuchař vytáhl z pece čerstvou pizzu, rozkrájel jí na trojúhelníky a během pár vteřin byla rozdána čekajícím zákazníkům.

Hot Pizza Praha Holesovice 1

My jsme na začátek vyzkoušeli šunkovou pizzu se sýrem. Těsto bylo chutné a křupavé. Šunka a roztékající se sýr na tomatovém základě dodávaly pizze skvělou chuť. Další pizza, kterou jsme ochutnali, byla žampionová. Ve srovnání s předchozí šunkovou pizzou, budeme tentokrát trochu kritičtější. Na našem kousku byly ingredience rozloženy převážně jen ve středu pizzy a tak přibližně od poloviny až k okrajům jsme měli jen samotné těsto s tomatovým základem.

Hot Pizza Praha Holesovice 3
Hot Pizza Praha Holesovice 4

I na vzdory tomuto nedostatku Hot pizza nezklamala a pokud jste z Holešovic a ve večerních hodinách dostanete chuť na dobrou pizzu, Hot pizza je tady v pátek a sobotu pro Vás otevřena až do 2:00. Navíc v Praze 7 a Praze 8 s rozvozem zdarma.

Hot Pizza Praha Holesovice 7
Hot Pizza Praha Holesovice 8

Během následujících 30 minut se nahrnuli další zvědavci a při našem odchodu o 17:00 jich stálo ve frontě už přibližně 30. Některých odradilo chladné počasí a nepříjemný studený vítr a po pár minutách čekání na pizzu to vzdali a odešli. Pokud chcete ochutnávku pizzy v průběhu zítřejšího dne ještě využít, doporučujeme přijít kolem oběda, protože po 17 hodině hrozí, že si na pizzu budete muset počkat minimálně půl hodinu.

 

Využili jste také ochutnávku pizzy v Hot pizza? Nezapomeňte se o to podělit s ostatními a přidat hodnocení.

 

Pokud chcete být jako první informován o podobných speciálních promo akcích a slevách na pizzu v lokalite Praha 7 Holešovice, zadejte svou emailovou adresu.

 

Fotogalerie